عشق من کره ی جنوبی

خانـ ه لینـ ک ایمیـ لـ پروفایـ لـ طـراحنام : 시크릿 가든 / Sikeurit Gadeun / Secret Garden
نام چینی : 秘密花园
ژانر: میلودرام, فانتزی, رمانتیک
قسمت: 20
شبکه پخش کننده: SBS
تاریخ پخش: 2010-Nov-13 to 2011-Jan-16
زمان پخش: Saturday & Sunday 21:45

بازیگران:

Hyun Bin as Kim Joo Won
Ha Ji Won as Gil Ra Im
Yoon Sang Hyun as Oscar (Joo Won’s cousin
Kim Sa Rang as Yoon Seul
Lee Philip as Im Jong Soo
Yoo In Na

کارگردان:

Director: Shin Woo Chul
Scriptwriter: Kim Eun Sook

خلاصه داستان سریال باغ مخفی :

سریال داستان مردی به نام کیم جو وونه (با بازی هیان بین) که به ظاهر مرد ایده آلی به نظر می رسه ، اما درحقیقت غرور و تکبرش رو پنهان می کنه. از طرف دیگه گیل را ایم (با بازی ها جی وون) یه زن بدلکاره که تواناییهاش باعث حسادت خیلی از زنهای هنرپیشه است . یه روز که این دوتا به کوه رفته بودند وارد یه خونه عجیب می شن و به تعارف یه مادر بزرگ عجیب تر ، شکلاتی رو می خورند. فردای اون روز می بینند که بدن هاشون با هم عوض شده .

کارگردان این سریال شین وو چول هست که قبلا سریالهایی مثل “عشاق در پاریس” ،” عشاق ” ،” درحال پخش ” ، ” سلام بانو”و ” سیتی هال ” را ازش دیدیم .

کمتر کسی هست که هیان بین رو نشناسه.این هنرپیشه با سریالهای نان استاپ و ایرلند شروع کرد و با عشق من سم سونا ، ملکه برفی ، دنیای درون و افسانه دوستان به شهرت رسید .

هاجی وان ، ایفاگر نقش محوری زن سریال هم از جمله هنرپیشگان و خواننده های مطرح کره است و تا به حال در سریالهای اشک اژدها، راز ، زندگی زیباست ، روزهای آفتابی ، عشقی بزرگتر از عشق ، دامو ،در بالی چه اتفاقی افتاد ، هوانگ جین یی بازی کرده این درحالیه که فیلمهای صد روز با آقای متکبر، عشق الهی و بابا لنگ دراز ازجمله فیلمهای مطرح این هنرپیشه است.

هركسي اين سريالو ديده واطلاعات بيشتري داره بياد نظراتشو بگه
♥ چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ 15:14 بـ ه دستانــ حانیه ♥
طراح : صـ♥ـدفــ